GSM HURT

PROJEKT MOJA GSM

Projekt skierowany jest do operatorów telekomunikacyjnych, którzy chcieliby wdrożyć dla swoich abonentów usługi telefonii stacjonarnej GSM, telefonii moblinej GSM i mobilnego dostępu do Internetu. Wdrożenie takie jest możliwe bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów związanych z implementacją z operatorami MNO dysponującymi własną infrastrukturą GSM oraz dodatkowych kosztów integracji z systemami billingowymi. Krótki czas wdrożenia usługi, od 2 do 3 miesięcy od daty podpisania umowy w przypadku operatorów MNO GSM takie wdrożenie może trwać ponad rok.

ABY MIEĆ USŁUGI MOBILNE DLA SWOICH ABONENTÓW WYSTARCZY ZOSTAĆ RESELLEREM FIRMY NOWA TELEFONIA SP. Z O.O.

Warunki jakie musi spełnić operator który chce wdrożyć rozwiązania GSM-owe:

  • posiadać aktualny wpis do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych;
  • podpisać umowę z Nowa Telefonia Sp. z o.o;
  • wymieniać komunikaty, być podłączonym do PliCBD (dotyczy części mobilnej;
  • wydzierżawić numerację mobilną od firmy Nowa Telefonia Sp. Z o.o. minimalną ilość 1000 numerów (operatorzy MNO GSM wymagają minimum 10 000 numerów).
    Wydzierżawić numerację stacjonarną od firmy Nowa Telefonia Sp. z o.o. minimum 100 numerów;
  • zakupić karty GSM minimum 100 sztuk numeracja mobilna, i 100 sztuk numeracja stacjonarna.;
  • rozpocząć sprzedaż.

Wszyscy Operatorzy Telekomunikacyjni bezpłatnie będą mogli używać marki moj@ GSM jako swojej sprzedając oczywiście usługi pod nazwą własnej firmy. Jedna neutralna marka nie związana z żadnym z operatorów daje duże możliwości biznesowe, ponieważ żaden z operatorów nie będzie ponosił kosztów związanych z promocją i reklamą marki, cały koszt bierze na siebie Nowa Telefonia Sp. z o.o. Aby wypromować nową markę potrzebne są olbrzymie nakłady finansowe rzędu kilkudziesięciu milionów złotych miesięcznie nie ma wiec sensu ,aby każdy ponosił je niezależnie.

Wdrażając usługi GSM operator telekomunikacyjny zwiększa atrakcyjność swojej oferty uzyskuje większy przychód od swoich abonentów, zwiększa obszar działania ponieważ nie ogranicza go własna infrastruktura.

W ramach procesu aktywacji oferujemy na start komercyjny stworzenie w naszych systemach billingowych dwóch taryf dla telefonii stacjonarnej GSM i mobilnej. Na ich podstawie partner może tworzyć wiele różnych abonamentów w tym również bez limitu. Fakturowanie odbywa się przy użyciu CDR-ów otrzymanych od Nowa Telefonia Sp. Z o.o. W przypadku braku systemu bilingowego u danego operatora możemy pomóc go wdrożyć .

Dodawanie taryf:

Uruchamianie kolejnej taryfy będzie wyceniane w zależności od wymagań tych konkretnych taryf.

Utrzymanie taryfy:

Koszty utrzymania taryfy są wliczone w miesięczną opłatę za utrzymanie aktywnych kart SIM – nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

MNP:

Wsparcie w procesie ustawiania usługi MNP od strony współpracy międzyoperatorskiej, a także oferty detaliczne.

Roaming Międzynarodowy:

Nowa Telefonia Sp. Z o.o. zapewnia roaming międzynarodowy.

Ruch Międzynarodowy:

Nowa Telefonia Sp. Z o.o. zapewnia terminację ruchu międzynarodowego.

Terminale:

Możliwość zakupu lub dzierżawy telefonów, smartfonów, tabletów oraz modemów od Nowa Telefonia Sp. Z o.o. na podstawie oddzielnej umowy przykładowe ceny i dzierżawy telefonów w prezentacji pozostałe modele do uzgodnienia .